Ioana Ginghină și Alexandru Papadopol au divorțat în 2019. Fiecare și-a refăcut viața sentimentală de atunci și s-a recăsătorit. Tot ceea ce-i mai leagă este fiica lor adolescentă, Ruxandra, căci între cei doi actori nu pare să mai existe nici măcar cale de dialog.
Ioana Ginghină este supărată pentru că între fostul soț și fata lor nu este o relație firească tată-fiică. Aceasta nu a ezitat să-și exprime dezamăgirea chiar și public, într-un podcast, mărturisind că Papadopol nu este tocmai prezent în viața Ruxandrei. Și a și dat un exemplu în acest sens, unul petrecut recent.
„Eu îți zic așa o chestie, care a avut loc de curând. A fost un vernisaj, la care Ruxi a avut o expoziție de pictură. Au venit mama și tata, că a fost Cristi (soțul Ioanei) cu mine. Deci, am fost un bărbat și o femeie la acest eveniment. Eu nu l-am anunțat pe Alexandru, că a fost pe grupul de școală, deci a văzut ca și mine. Bineînțeles că nu a venit. I-am dat un mesaj, dar i-am și zis să nu îmi răspundă. Îl pun pe arhive, ca să nu mă enervez. Nu știu dacă mi-a răspuns, fiindcă nu mai vreau să văd. Mă doare sufletul pentru copilul meu”, a povestit Ioana Ginghină, în podcastul Doiniței Oancea.
Ascultă Digi FM Live, pentru cele mai noi știri, la fiecare 30 de minute.
Ca să știi!
Puteţi urmări Știrile Digi FM şi pe Google News şi WhatsApp!