Dan Barna îi va da votul lui Klaus Iohannis, în cazul în care el nu va ajunge în turul al doilea
Dan Barna a declarat că îi va da votul lui Klaus Iohannis, în cazul în care el nu va ajunge în turul al doilea.
Dan Barna a declarat că îi va da votul lui Klaus Iohannis, în cazul în care el nu va ajunge în turul al doilea.
Codrin Ştefănescu este de părere că preşedintele Klaus Iohannis ar trebui să fie dat în judecată pentru toate „mizeriile” pe care le-a spus despre PSD. Doar că acest lucru nu mai este posibil, deoarece nu mai există o lege care să rezolve problema insultei şi calomniei.
Liam Gallagher, fost membru al trupei britanice Oasis, nu a mai urcat pe scena Festivalului Fall In Love de la Palatul Mogoşoaia. El a anunțat în ultimul moment că nu va mai concerta „din motive de securitate legate de scenă”.
Un nou incident în care protagonist este un operator 112 iese la iveală - de data aceasta, în județul Sălaj, acolo unde unei femei cu un copil în brațe nu i s-a permis accesul într-un autobuz, după care a fost și lovită de șofer.
Bianca Roman, șefa organizației locale de tineret din Râșnov a partidului lui Victor Ponta, Pro România, a postat pe Facebook un mesaj zeflemitor la adresa oamenilor cu depresie. Mesajul însoțea o fotografie de la festivalul Cerbul de Aur, în care apare zâmbitoare alături de iubitul ei, care este consilier local în Brașov și membru PMP.
Traian Băsescu nu crede că Alexandru Cumpănașu are vreo șansă să intre în turul al doilea la alegerile prezidențiale din toamnă.