Jeremy Clarkson, diagnosticat cu cancer, anunţă că boala sa a intrat în remisiune: Sunt cel mai norocos om din lume
Jeremy Clarkson, vedeta emisiunii "Top Gear", a declarat că se află oficial în remisiune după ce a fost diagnosticat cu cancer la prostată, la mai puţin de o săptămână după ce, în ultimele episoade din sezonul al cincilea al emisiunii "Clarkson's Farm", filmate în 2025, a anunţat că suferea de o formă "agresivă" a bolii, relatează The Guardian.